Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-14 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

ATRAKCYJNY NA ZEWNĄTRZ, BEZPIECZNY WEWNĄTRZ  – DODA CIEPŁA KUCHNI. 

 

Okap WEST ANGOLO – świadomy wybór lub wynik potrzeb, gdzie należy zastosować okap narożny i o tym szczególnym rozwiązaniu pomyślał Faber. WEST ANGOLO ukazuje ciepło typowej, rustykalnej kuchni. Piękno natury w postaci drewnianej ramy, można dopasować kolorystycznie do każdego mebla, wybarwiając ramę na odpowiedni kolor. Specjalne wykończenia w postaci frezów to jedno z licznych rozwiązań dla klientów, którzy pragną nadać wyjątkowego charakteru swojej kuchni. Delikatnie motywy roślinne zdobią ramę okapu nadając mu dyskretny urok. WEST ANGOLO staje się więc nie tylko urządzeniem skutecznie pochłaniającym nieprzyjemne opary, ale także prawdziwą ozdobą kuchni. Zastosowanie mocnego silnika ENERGY zmniejsza natężenie hałasu o 3 dB(A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego. Świadomość bezpieczeństwa użytkowników jest kluczowa dla Fabera. Dlatego więc silnik zabezpieczony jest termicznie, by zapobiec pożarowi w przypadku jego przegrzania. Tworzywa sztuczne użyte w produkcji, są samo-gasnące, a to pozwala uniknąć ryzyka zapalenia się.

Przewody elektryczne, połączenia i sterowanie, spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Wewnętrzne czyszczenie jest łatwiejsze dzięki umieszczeniu okablowania i połączeń elektrycznych w specjalnej obudowie, co oznacza, że nie pozostają one w nieładzie wewnątrz okapu. Ostre krawędzie w wewnętrznej strukturze okapu są nitowane do dołu, aby uniknąć obrażeń podczas czyszczenia wnętrza okapu. 

Okap WEST ANGOLO został zaprojektowany i stworzony z największą starannością o szczegóły, gwarantując najwyższą wydajność, ciszę i łatwość obsługi.

Dostępny również w  wersji przyściennej - WEST W 90 C7.

Poziom prędkości

Wydajność m3/h

(wg. IEC61591)

Głośność dB(A)

(wg. IEC60704-3)

I

300

48

II

405

55

III

715

68

Przedstawione wyniki uzyskano przy zastosowaniu rzetelnych, dokładnych 
i odtwarzalnych procedur pomiarowych. Metody pomiarów i obliczeń zgodne 
z "ROZPORZĄDZENIEM DELEGOWANYM KOMISJI (UE) NR 65/2014".

Parametry

EAN: 8015139025598
Kod urządzenia: 110.0264.007
Kolor: biały
Szerokość: 100 [cm]
Styl: rustykalny
Wykończenie: białe / drewniana rama do wybarwienia
Wydajność MAX: 715 [m3/h]
Oświetlenie: żarówki halogenowe 2 x 28 W
Sposób montażu: przyścienny, narożny
Dodatkowe informacje: sterowanie: elektromechaniczne; oświetlenie: żarówki halogenowe 2 x 28 W; prędkości: 3; z kominem
Roczne zużycie energii: 133 [kWh]
Klasa EEC: C
Głośność: 68 [dB]
Wydajność PD: C
Sprawność oświetlenia: G
Skuteczność (PZ): C