Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-14 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

JOLIE ACT. WYDAJNOŚĆ, PRAKTYCZNOŚĆ i MAXIMUM  CISZY W CZYSTEJ FORMIE.

Jolie ACT oferuje cud ciszy – efekt przełomowych badań i innowacji – system Sil-K ACT. System Sil-K ACT to nie tylko technologia aktywnie zmniejszająca odczuwalny hałas, ale innowacyjne połączenie wydajności z maksymalną ciszą - zamknięte w czystej formie Jolie ACT. Ekskluzywny, współczesny urok.

Zobacz film o technologii Silence Key na YouTube ...


FABER jest pierwszą firmą w branży AGD, która wdraża system aktywnej redukcji hałasu w swoich urządzeniach. Działanie systemu polega na rejestracji hałasu generowanego przez urządzenie, a następnie wytworzeniu fali przeciwnej do rejestrowanego dźwięku. System składa się z: mikrofonu, który wykrywa hałas, modułu  elektronicznego generującego falę dźwiękową w przeciwfazie oraz głośnika. Technologia ta pozwala na uzyskanie dwóch doskonałych efektów: redukcji hałasu aż o 13 dB(A), oraz przesunięcia częstotliwości dźwięku pozostałego po tłumieniu w kierunku niższych tonów, co sprawia, że szum okapu mniej nam przeszkadza.

Jolie ACT, wykonany z hartowanego szkła w kolorze czarnym lub białym, został wyposażony w najnowszą technologię, która ma służyć praktyczności i zachowaniu komfortu w kuchni. Technologia Sil-K ACT, która redukuje hałas o 13 decybeli, stwarza możliwość prawdziwego relaksu w najbardziej popularnym miejscu domu – kuchni, gdzie przy codziennym gotowaniu czy piciu kawy ze znajomymi, nic nie zakłóca naszego spokoju. Szum pracującego okapu w ogóle nam nie przeszkadza!

Cichy i funkcjonalny, wyposażony w mocny silnik Jolie ACT to nowoczesny okap kuchenny o minimalistycznym designie. Centralna szczelina zapewnia dostęp do elektronicznego panelu sterowania, co pozwala na łatwą obsługę i maksymalną czystość powierzchni okapu. Innowacyjne, energooszczędne diody umieszczone pod spodem pionowej obudowy, doskonale oświetlają płytę grzewczą łagodnym, ciepłym światłem. Wyposażony w cichy silnik Energy o wysokiej wydajności, Jolie ACT, doskonale eliminuje opary kuchenne oraz dym papierosowy. Uruchamiając Program24, okap stale oczyszcza powietrze z natężeniem hałasu niesłyszalnym dla ludzkiego ucha, dzięki czemu kuchnia staje się idealnym miejscem do miłego spędzania czasu bez nieprzyjemnych zapachów. Okap Jolie ACT jest dostępny wyłącznie w wersji wyciąg.

Jolie ACT. Dla przyjemności codziennego życia.

Poziom prędkości

Wydajność m3/h

(wg. IEC61591)

Głośność dB(A)

(wg. IEC60704-3)

I

290

49

II

410

56

III

560

61

Intensywny

680

64

Przedstawione wyniki uzyskano przy zastosowaniu rzetelnych, dokładnych 
i odtwarzalnych procedur pomiarowych. Metody pomiarów i obliczeń zgodne 
z "ROZPORZĄDZENIEM DELEGOWANYM KOMISJI (UE) NR 65/2014".

Parametry

EAN: 7612981243395
Kod urządzenia: 110.0324.935
Kolor: czarny
Szerokość: 80 [cm]
Styl: nowoczesny
Wykończenie: szklo czarne
Oświetlenie: LED 2x1 W
Sposób montażu: przyścienny
Sterowanie: elektroniczne Led
Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowe do mycia w zmywarce
Średnica wylotu: 15 cm
Klasa EEC: B