Wczytuję dane...
Model: PRO VAC black
Kod producenta: PRO VAC black
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2-3 dni
Wysyłka od: 6.00 PLN

Jestem PRO VAC – idealne rozwiązanie na start Twojej przygody z odkurzaczami robotami sprzątającymi

Mój kompaktowy kształt sprawia, że wjadę i posprzątam tam, gdzie inne odkurzacze automatyczne nie dadzą rady. Sprzątam najdłużej ze wszystkich urządzeń w tej klasie

Jestem najlepszym odkurzaczem na rynku w tej kategorii cenowej.

PRO VAC to najniższy z oferowanych odkurzaczy na rynku. Chcesz poznać technologię smart-odkurzania i nie tracić na to dużych pieniędzy? Będzie to idealny produkt dla Ciebie.

PRO VAC sprawdzi się doskonale w niewielkim mieszkaniu czy biurze. Jedynie 6 cm wysokości sprawia, że nawet zakamarki pod schodami czy meblami kuchennymi nie stanowią przeszkody w zapewnieniu idealnej czystości Twoich podłóg. Co więcej, 600 ml pojemnik na kurz stanowi jego ogromną zaletę, ponieważ nie będziesz musiał go często opróżniać. Tak sporego pojemnika nie mają często odkurzacze roboty ze znacznie wyższej półki cenowej.

Mimo bardzo atrakcyjnej ceny zakupu PRO VAC jest produktem renomowanej amerykańskiej firmy, jednego z liderów rynku odkurzaczy sprzątających, co odróżnia go od całej masy tanich odkurzaczy automatycznych niewiadomego pochodzenia.

Posiada sporo rozwiązań ułatwiających mu skuteczną i efektywną pracę dla utrzymania czystości w Twoim domu. Responsywne koła, szczotka do sprzątania kątów, skuteczna szczotka do zbierania brudu z mocnym włosiem oraz doczepiana ściereczka z mikrofibry pozwalająca pełnić funkcję mopa to atrybuty naszego odkurzacza robota.

PRO VAC to naturalny konkurent robotów sprzątających takich marek Sencor lub Dignity, który za podobne pieniądze oferuje dużo lepszą jakość i funkcjonalność.

Poza szczotką boczną do zamiatania kurzu, posiada także szczotkę główną do zbierania brudu z podłogi. Ma też znacząco większy pojemnik na kurz – 600 ml

Czas ładowania 6 godz.
Czas pracy 60 min
Zakres sprzątania 60-80m2
Pojemność pojemnika 600ml
Pojemnik na wodę: tak(xxx ml)/nie nie
Diameter of wheels 54.5mm
System przeciw-upadkowy: tak/nie tak
System przeciw-uderzeniowy: tak/nie nie
Mop: tak/nie tak
Wysokość 6cm
Głośność <65db td="">
Bateria:(mAh) Ni-Mh 1500mAh
Algorytmy navigacyjne Losowo
Navigacja (technologje) Losowo
Harmonogram Sprzątania: tak/nie nie
Komunikaty głosowe:  tak/nie nie
Pilot: tak/nie nie
Automatyczne ładowanie nie
Wirtualna ściana: : taśma magnetyczna/promień podczerwieni/nie nie
LED ekran:  tak/nie nie
Filtr: HEPA/nie HEPA nie HEPA
Aplikacja mobilna: bluetooth/wifi/nie ma nie
Stacja dokująca nie
responsywne koła tak
moc silnika 12W
siła ssania no suction port