Wczytuję dane...
Kod producenta: B6000 Silver
Gwarancja: 120 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2-5 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Wyciskarka Kuvings B6000 została tak zaprojektowana aby znacząco skrócić czas  przygotowania świeżego i soczystego soku.  Krótszy czas wyciskania uzyskano dzięki opatentowanej technologii. Wyciskarka tnie, miażdży i wytłacza sok. Dzięki temu skraca się czas potrzebny do wyciskania o około 40%.

Otwór wsadowy jest na tyle duży, że pomieści całe jabłko, pomarańczę czy pomidora bez konieczności uprzedniego krojenia. Jest to niewątpliwa zaleta, która polega na uniknięciu procesu utleniania surowca, który ma miejsce w momencie krojenia owoców czy też warzyw na mniejsze kawałki.

Zatyczka wylotu soku. Dzięki niej możemy: Przygotowywać różnego rodzaje soki i inne receptury. Oczyścić misę bez potrzeby wyjmowania, sterylnie wycisnąć sok.

Wyciskarka posiada system zabezpieczający silnik przed jego uszkodzeniem
. Zostanie on wyłączony w momencie gdy będzie istniało ryzyko przegrzania.

 Dzięki swojej innowacji można również wyciskać soki z zielonych warzyw liściastych, szpinaku, trawy czy ziół. Jest to możliwe dzięki mocnemu silnikowi, który może działać bez żadnej przerwy przez 30minut. Cechuję się on również wysoką kulturą pracy.

* Silnik o największej mocy – 240W.

W celu zachowania najwyższej jakości wysokowydajny indukcyjny (bezszczotkowy) silnik jest produkowany w naszej firmie, a nie przez podwykonawców. Jest to obecnie najmocniejszy silnik, jaki stosowany jest w wyciskarkach pionowych na świecie. Silnik indukcyjny o mocy 240W jest w stanie, zachowując wszystkie najlepsze właściwości uzyskanych soków, z powodzeniem zmiażdżyć i wycisnąć całą marchew, a nawet całego buraka, czy selera – bez konieczności przekrajania! Nie ma na świecie żadnej innej wyciskarki, która to potrafi! 

* Opatentowana prasa ślimakowa do wyciskania soku

Pojedyncza śruba wyciskająca, skonstruowana w oparciu o innowacyjną technologię J.M.C.S. (Juicer Module Comprising System), umożliwia wydajną ekstrakcję soku. Technologia zapewnia więcej witamin i minerałów oraz minimalizuje rozwarstwianie się soku. Konstrukcja ta na branżowych targach w 2011r. w Genewie, została nagrodzona przez gremium ekspertów i uznana przez nich jako najbardziej innowacyjna, zbudowana z ULTEMU (materiału opatentowanego przez NASA), prasa ślimakowa stosowana w wyciskarkach.

* Wolnoobrotowa metoda miażdżenia.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków z całych owoców i warzyw KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 wykorzystuje wolnoobrotową metodę miażdżenia. Wytwarza 100 % procent naturalnego, pełnego witamin i minerałów soku i zapobiega uszkodzeniu niezwykle zdrowych i cennych enzymów, zapewniając uzyskanie najwyższej jakości soki. Cechuje się przy tym, wysoką szybkością i efektywnością miażdżenia.

* Wyciskarka wolna od bisfenoli – BPA free.

Wszystkie elementy wyciskarki KUVINGS, mające kontakt z żywnością, czyli sokiem, lub wsadem (wyciskanymi owocami,czy warzywami) wykonane są z materiałów wolnych od bisfenoli – wysoce szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych, znajdujących się w wielu tworzywach sztucznych. Wyciskarki KUVINGS posiadają oznaczenie BPA free!

* Cicha praca.

Inaczej niż szybkoobrotowe odśrodkowe wyciskarki do soków, wolnoobrotowa wyciskarka do soków z całych owoców i warzyw KUVINGS Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 pracuje bardzo cicho, redukując do minimum hałas czy drgania. Wystarczy powiedzieć, że należy do najcichszych na świecie.

Technologia wyciskania:  innowacyjna technologia pionowego wyciskania, wyciskarka jedno ślimakowa
Prędkość (obroty na minutę): 50
Moc: 240 W
Waga: 6,4 kg
Wymiary: 22,8 x 20,8 x 44,8 (cm)
Pojemność: 400 ml
Otwór wsadowy: 7,8 cm
Materiały: Ultem, Tritan, ABS
Kolor: Srebrny
Gwarancja: 10 lat na silnik i części 
Instrukcja w języku polskim: Tak 

W skład zestawu wchodzi:

  • Silnik/Korpus
  • 2 pojemniki na sok
  • Szczotka
  • Szczotka Samoczyszcząca Na Sito
  • Komora Zsypowa (big mouth)
  • Sito i Wałek z Ultemu
  • Koszyk na Sito
  • Wałek ślimakowy z ultemu
  • Instrukcja obsługi w języku polskimPolecamy